07.08.2010 / 11:43

Благотворителен стрийтбол


Днес можете да се включите в една изключителна проява на приятелство и благотворителност. Всички приятели на едно момиче са организирали в Южния парк стрийтбол и демонстрация на бойни умения, за да помогнат за лечението й.

Вече сме ви разказвали историята на Елена Димитрова, която се нуждае от трансплантация на тънко черво в Италия. Държавата поема самата операция и медикаментите. Но Ели се нуждае от средства за поддържащо лечение в Болония докато очаква донор. И тук нейните приятели и приятелите на нейните приятели са истински пример за това, че най-голямото богатство на един човек са неговите приятели. Все още можете да се включите в спортната игра.

Приятелите на Елена мобилизират добрите хора с помощта на Фейсбук. В социалната мрежа можете да намерите и още информация за нуждите на болното момиче.

Прочитания: 1299

Коментари

Изпрати коментар












Публикувайки коментар, Вие се съгласявате с Условията за ползване