Георги Иванов представи официално последното ново попълнение
Георги Иванов

Георги Иванов представи официално последното ново попълнение

01.09.2010 / 15:37

Спортният директор Георги Иванов представи официално последното ново попълнение от лятната селекция на отбора Андвеле Слори, съобщава БТА.

27-годишното холандско крило вчера подписа договор за два сезона. Той подсили "сините" със свободен трансфер от английския Уест Бромич Албиън.

"Надяваме се той да внесе нужната класа в нашия отбор. Единственият проблем е, че доста дълго време не е тренирал с отбор и ще му трябва време да влезе във форма. Ще му направим специална програма. Няма да избързваме с неговото включване в игра, докато не е готов на 100 процента", каза Иванов.

"В хода на работата ден за ден ще гледаме неговото състояние и ще преценяваме. Не искаме да избързваме, за да няма риск от контузии. Преди всичко за него е важно да се подготви добре физически", допълни той.

Спортният директор не скри, че е доволен от селекцията, след като през лятото в Левски бяха привлечени осем нови попълнения.

Иванов за пореден път обеща Левски да играе още по-силно през пролетта.

Въпреки мащабната селекция, в Левски ще продължат да залагат и на младите футболисти от школата, които с изявите си покажат, че заслужават.

Новото попълнение на Левски Андвеле Слори заяви, че идва в отбора, за да печели титли и награди. Холандското крило взе номер 23.

Слори призна, че влияние върху решението му да подпише със "сините" е оказал и бившия му съотборник във Фейенорд Сержиньо Грийн, който премина на "Герена" по-рано през август.


Прочитания: 491

Коментари

Изпрати коментар









Публикувайки коментар, Вие се съгласявате с Условията за ползване