Кирил Домусчиев: "Лудогорец" не е временно явление в българския футбол

В предаването
Части от предаването
Всички броеве

Вчера шампионът "Лудогорец" победи гостуващия "Черно море" с 3:1 в последния мач за сезона в българското първенство.  Отборът от Разград постигна 25-ия си успех в А група и завърши с 84 точки в крайното класиране и с преднина от 12 точки пред ЦСКА и "Литекс". "Лудогорец" спечели трета поредна титла.

Валери Генов разговаря с Кирил Домусчиев, собственик на "Лудогорец", който беше категоричен, че "Лудогорец" е доказал, че не е временно явление в българския футбол. Той нарече този отбор "Dream team"-а на Лудогорец, след като трета поредна година много от момчетата са шампиони. Домусчиев каза, че тази година е апогей за всичко, което футболистите правят в А група.

vlcsnap-2014-05-19-09h04m53s127Георги Иванов се завръща като изпълнителен директор в Левски. Той сподели, че в момента е съсредоточен върху това да намери треньор на отбора, като уточни, че чака отговор от Ивайло Петев. Той беше категоричен, че не се притеснява от евентуалната реакция на публиката във връзка с евентуалното решение на Петев да поеме отбора.