ТВ Програма на БНТ 3
6:00
Колоездачна обиколка на Прованс
обзор
6:50
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
8:00
Арена спорт
8:45
Истории от Олимпийските игри
9:00
Знаете ли, че…
документален филм /13 епизод/
9:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане/мъже/
11:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: Супер-Г /мъже/
12:45
Рали Сауди Баха Хаил
обзор
13:15
Спортни новини
13:25
Волейбол: Славия 2017 - ЦСКА, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
15:15
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Пол Рикард" /Франция/
16:00
Арена спорт
16:45
Истории от Олимпийските игри
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:15
Знаете ли, че…
документален филм /19 епизод/
18:35
Зала на славата: Илиана Раева
18:55
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
20:00
Това го знам
детско куиз шоу
20:55
Monster Jam - автомобилно шоу
21:20
Спортните таланти на България: Там, където реката се влива в мечта
документален филм за Йоана Георгиева /кану-каяк/
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /4 епизод/ (14)
22:50
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
0:40
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
2:20
Спортни новини
2:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане/мъже/
4:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: Супер-Г /мъже/
6:00
Аз съм...
6:10
Колоездачна обиколка на Оман
обзор
7:00
Световна купа по конен спорт: Лига на нациите
репортаж от Абу Даби /ОАЕ/
7:55
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
9:00
Знаете ли, че…
документален филм /19 епизод/
9:20
Волейбол: Славия 2017 - Марица, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
10:45
Волейбол: ЦСКА - Левски София, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
13:05
Спортни новини
13:10
Световна купа по модерен петобой: финал /жени/
14:55
The Grid - предаване за автомобилни спортове
магазинно предаване /1 епизод/
15:20
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Спа" /Белгия/
16:05
One Water Race - екстремно състезание
обзор
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:10
Знаете ли, че…
документален филм /20 епизод/
18:30
Световно първенство по плувни спортове: Италия - Хърватия, финал на турнира по водна топка /мъже/
20:05
Световна купа по конен спорт
репортаж от Гьотеборг
21:00
Внедрени 2
сериен филм /4 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /5 епизод/ (14)
22:50
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
0:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
3:00
Спортни новини
3:10
Волейбол: ЦСКА - Левски София, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
5:35
Световното ветроходно шоу
магазинно предаване /2 епизод/
6:00
Аз съм...
6:10
One Water Race - екстремно състезание
обзор
7:05
Световна купа по модерен петобой: финал /жени/
8:50
Зала на славата: Илиана Раева
9:05
Знаете ли, че…
документален филм /20 епизод/
9:30
Волейбол: Левски София - Дея спорт, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
11:00
Волейбол: Левски София - Славия 2017, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
12:20
Световно първенство по плувни спортове: Италия - Хърватия, финал на турнира по водна топка /мъже/
13:55
Спортни новини
14:00
Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
15:40
FEI Конен спорт
магазинно предаване /11 епизод/
16:05
Ветроходство: Гран при на Австралия
обзор
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:15
Знаете ли, че…
документален филм /21 епизод/
18:40
Рали Сауди Баха Хаил
обзор
19:10
Eкстрийм-Е: Джеда
обзор на първия кръг от шампионата за електромобили "Екстрийм Е"
20:00
Моят плейлист
21:00
Внедрени 2
сериен филм /5 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /6 епизод/ (14)
22:50
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
0:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
3:15
Спортни новини
3:25
Волейбол: Левски София - Дея спорт, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
4:55
Аз съм...
5:05
Колоездачна обиколка на Оман
обзор
6:00
The Grid - предаване за автомобилни спортове
магазинно предаване /1 епизод/
6:25
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Пол Рикард" /Франция/
7:10
Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
8:55
Знаете ли, че…
документален филм /21 епизод/
9:15
Волейбол: ЦСКА - Марица, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
11:20
Волейбол: Марица - Дея спорт, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
12:35
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
13:55
Спортни новини
14:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
15:05
Планинско колоездене: Titan Desert Саудитска Арабия
магазинно предаване
15:30
Рали Сауди Баха Хаил
обзор
16:00
Monster Jam - автомобилно шоу
16:25
Време за губене
16:55
Телепазарен прозорец
17:10
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:10
Знаете ли, че…
документален филм /22 епизод/
18:30
Зала на славата: Георги Илиев - Майкъла
18:45
Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
магазинно предаване /2 епизод/
19:10
Eкстрийм-Е: Джеда
обзор на първия кръг от шампионата за електромобили "Екстрийм Е"
20:00
С БНТ завинаги
21:00
Внедрени 2
сериен филм /6 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /7 епизод/ (14)
22:50
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
0:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
3:15
Спортни новини
3:25
Волейбол: ЦСКА - Марица, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
5:35
Планинско колоездене: Titan Desert Саудитска Арабия
магазинно предаване
6:00
Аз съм...
6:15
Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
магазинно предаване /2 епизод/
6:40
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Спа" /Белгия/
7:25
Волейбол: Левски София - Марица, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
9:00
Знаете ли, че…
документален филм /22 епизод/
9:20
Световно първенство по лека атлетика в зала
12:15
Волейбол: Славия 2017 - ЦСКА, среща от Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
14:20
Спортни новини
14:30
Студио Футбол
15:00
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
пряко предаване от Баку /Азербайджан/
17:30
Телепазарен прозорец
17:45
Аз съм...
17:55
Волейбол: Славия 2017 - Дея спорт, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
пряко предаване от з. "Панайот Пондолов"
20:00
Истории от Олимпийските игри
20:15
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу
21:00
Внедрени 2
сериен филм /7 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /8 епизод/ (14)
22:55
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
0:45
Спортни новини
0:55
Волейбол: Славия 2017 - Дея спорт, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
2:45
Внедрени 2
сериен филм /8 епизод/ /п/ (14)
3:40
Зала на славата: Светла Златева и Николина Щерева
3:55
Световното ветроходно шоу
магазинно предаване /2 епизод/
4:25
Световно първенство по плувни спортове: Италия - Хърватия, финал на турнира по водна топка /мъже/
6:00
Истории от Олимпийските игри
6:15
Волейбол: Славия 2017 - Дея спорт, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
8:05
Трансформирай се с Диляна Костова
8:30
Време за губене
9:00
Аз съм...
9:15
Световно първенство по лека атлетика в зала
12:10
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Мизано" /Италия/
12:55
Телепазарен прозорец
13:10
Спортни новини
13:15
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
15:05
Eкстрийм-Е: Джеда
обзор на първия кръг от шампионата за електромобили "Екстрийм Е"
16:00
Туризъм.бг
17:00
Световна купа по конен спорт
репортаж от Окала /САЩ/
18:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
пряко предаване от Монт Сен Ан /Канада/
19:30
Електрическа Одисея
магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /1 епизод/
20:00
Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
магазинно предаване /3 епизод/
20:30
Спортните таланти на България: Там, където реката се влива в мечта
документален филм за Йоана Георгиева /кану-каяк/
21:00
Това го знам
детско куиз шоу
21:50
Спортни новини
22:00
Далиленд
игрален филм /Великобритания, САЩ, 2022 г./, режисьор Мери Харън, в ролите: Барбара Сукова, Бен Кингсли, Езра Милър, Кристофър Брайни и др. (14)
23:40
Световно първенство по лека атлетика в зала
3:35
Спортни новини
3:45
Далиленд
игрален филм /п/ (14)
5:30
FEI Конен спорт
магазинно предаване /11 епизод/
5:55
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Мизано" /Италия/
6:40
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
8:05
Туризъм.бг
9:00
Аз съм...
9:15
Световно първенство по лека атлетика в зала
12:10
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Нюрбургринг" /Германия/
12:55
Телепазарен прозорец
13:10
Спортни новини
13:15
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
13:45
The Grid - предаване за автомобилни спортове
магазинно предаване /1 епизод/
14:10
Eкстрийм-Е: Джеда
обзор на първия кръг от шампионата за електромобили "Екстрийм Е"
15:00
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
16:55
Арена спорт
17:40
Истории от Олимпийските игри
17:55
Волейбол: Дея спорт - Славия 2017, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
пряко предаване от з. "Младост" /Бургас/
20:00
Monster Jam - автомобилно шоу
20:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
21:50
Спортни новини
22:00
Конвой
игрален филм /Франция, 2016 г./, режисьор Фредерик Шьондьорфер, в ролите: Беноа Мажимел, Рем Кериси, Теуфик Жалаб, Махди Белемли и др. (14)
23:40
Арена спорт
0:25
Истории от Олимпийските игри
0:40
Спортни новини
0:50
Световно първенство по лека атлетика в зала
3:45
Конвой
игрален филм /п/ (14)
5:30
Електрическа Одисея
магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /1 епизод/
6:00
FEI Конен спорт
магазинно предаване /11 епизод/
6:25
Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
8:10
Арена спорт
8:55
Истории от Олимпийските игри
9:10
Световна купа по конен спорт
репортаж от Окала /САЩ/
10:05
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
11:30
Волейбол: Дея спорт - Славия 2017, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
13:20
Спортни новини
13:25
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
15:15
Арена спорт
16:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Зала на славата: Стефка Костадинова
17:30
Студио Футбол
18:00
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
пряко предаване от Баку /Азербайджан/
20:30
Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
магазинно предаване /3 епизод/
20:55
Това го знам
детско куиз шоу
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /9 епизод/ (14)
22:55
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
0:45
Спортни новини
0:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
2:20
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
4:05
Световна купа по конен спорт
репортаж от Окала /САЩ/
5:00
Планинско колоездене: Titan Desert Саудитска Арабия
магазинно предаване
5:25
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
8:10
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
10:00
Световното ветроходно шоу
магазинно предаване /2 епизод/
10:25
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
11:50
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
13:30
Спортни новини
13:35
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
15:25
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Мизано" /Италия/
16:10
Електрическа Одисея
магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /2 епизод/
16:40
Телепазарен прозорец
16:55
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:55
Волейбол: Дея спорт - Славия 2017, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
19:45
Истории от Олимпийските игри
20:00
Вечерното шоу
21:00
Внедрени 2
сериен филм /9 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 2
сериен филм /10 епизод/ (14)
22:50
Волейбол: Среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
0:40
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
2:00
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
4:10
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
5:35
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
7:30
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
9:35
Спортните таланти на България: Там, където реката се влива в мечта
документален филм за Йоана Георгиева /кану-каяк/
9:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
11:15
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
13:25
Спортни новини
13:30
Волейбол: Дея спорт - Славия 2017, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
15:20
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Нюрбургринг" /Германия/
16:05
The Grid - предаване за автомобилни спортове
магазинно предаване /1 епизод/
16:30
Маратон на Барселона
репортаж
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:15
Знаете ли, че…
документален филм /23 епизод/
18:40
Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
магазинно предаване /3 епизод/
19:05
Моят плейлист
20:00
Спортните таланти на България: Рами Киуан
документален филм
20:30
Електрическа Одисея
магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /2 епизод/
21:00
Внедрени 2
сериен филм /10 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 3
сериен филм /1 епизод/ (14)
22:55
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
0:45
Спортни новини
0:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
3:15
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
5:00
Аз съм...
5:10
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
6:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
09:00
Знаете ли, че…
документален филм /23 епизод/
9:25
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
11:45
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
13:40
Спортни новини
13:45
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
15:35
Спортните таланти на България: Рами Киуан
документален филм
16:05
Рали Абу Даби - пустинно предизвикателство
обзор
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:15
Знаете ли, че…
документален филм /24 епизод/
18:40
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
20:05
С БНТ завинаги
21:00
Внедрени 3
сериен филм /1 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 3
сериен филм /2 епизод/ (14)
22:55
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
0:45
Спортни новини
0:55
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
1:45
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
4:05
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом /отборно/
5:15
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Мизано" /Италия/
6:00
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
8:05
Рали Абу Даби - пустинно предизвикателство
обзор
09:00
Знаете ли, че…
документален филм /24 епизод/
9:25
Световно първенство по плувни спортове: плуване /серии/
10:15
Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
12:35
Световно първенство по плувни спортове: Италия - Хърватия, финал на турнира по водна топка /мъже/
14:10
Спортни новини
14:15
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
16:05
Monster Jam - автомобилно шоу
16:30
Време за губене
17:00
Телепазарен прозорец
17:15
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:10
Знаете ли, че…
документален филм /25 епизод/
18:35
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
20:00
Истории от Олимпийските игри
20:15
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу
21:00
Внедрени 3
сериен филм /2 епизод/ /п/ (14)
21:50
Спортни новини
22:00
Внедрени 3
сериен филм /3 епизод/ (14)
22:55
Волейбол: Дея спорт - Славия 2017, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
0:45
Спортни новини
0:55
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
2:20
Световно първенство по плувни спортове: Италия - Хърватия, финал на турнира по водна топка /мъже/
3:55
Внедрени 3
сериен филм /3 епизод/ /п/ (14)
4:50
Истории от Олимпийските игри
5:10
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от "Нюрбургринг" /Германия/
5:55
FEI Конен спорт
магазинно предаване /11 епизод/
6:20
Световна купа по модерен петобой: финал /жени/
8:05
Трансформирай се с Диляна Костова
8:30
Време за губене
9:00
Аз съм...
9:10
Волейбол: Среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
11:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
12:25
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от Хокенхайм /Германия/
13:10
Телепазарен прозорец
13:25
Спортни новини
13:30
Туризъм.бг
14:25
Маратон на Барселона
репортаж
14:55
Зала на славата: Бончо Генчев
15:10
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
17:00
Световна купа по конен спорт: Лига на нациите
репортаж от Окала /САЩ/
17:55
Истории от Олимпийските игри
18:10
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
20:00
Пътят към УЕФА ЕВРО 2024
магазинно предаване /4 епизод/
20:30
Спортните таланти на България: Там, където реката се влива в мечта
документален филм за Йоана Георгиева /кану-каяк/
21:00
Това го знам
детско куиз шоу
21:50
Спортни новини
22:00
Анет
игрален филм /копродукция, 2021 г./, режисьор Лео Каракс, в ролите: Марион Котийар, Адам Драйвър, Симон Хелберг, Наталия Лафуркад и др. (14)
0:20
Футбол: България - Танзания, приятелска среща от "FIFA Series"
2:10
Спортни новини
02:20
Анет
игрален филм /п/ (14)
Смяна на часовото време.
5:45
Зала на славата: Бончо Генчев
6:00
The Grid - предаване за автомобилни спортове
магазинно предаване /1 епизод/
6:25
Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
8:05
Туризъм.бг
9:00
Аз съм...
9:10
Волейбол: Дея спорт - Славия 2017, среща от четвъртфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
11:00
Електрическа Одисея
магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /2 епизод/
11:30
Рали Абу Даби - пустинно предизвикателство
обзор
12:25
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от Валенсия /Испания/
13:10
Телепазарен прозорец
13:25
Спортни новини
13:30
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
14:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
15:25
Футбол: Азербайджан - България, приятелска среща от "FIFA Series"
17:15
Арена спорт
17:40
Зала на славата: Ивайло Стефанов
17:55
Волейбол: Среща от полуфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
пряко предаване
20:00
Спортните таланти на България: Рами Киуан
документален филм
20:30
Monster Jam - автомобилно шоу
21:00
Моят плейлист
21:50
Спортни новини
22:00
Преходът
игрален филм /Франция, 1986 г./, режисьор Рене Манзор, в ролите: Ален Делон, Ален Лалан, Кристин Боасон, Жан-Люк Моро и др.
23:20
Арена спорт
23:45
Волейбол: Среща от полуфиналите на Националната волейболна "Демакс+" лига /жени/
1:35
Спортни новини
1:45
Световна купа по модерен петобой: финал /мъже/
3:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
4:50
Зала на славата: Ивайло Стефанов
5:15
Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe
репортаж от Валенсия /Испания/