ТВ Програма на БНТ 4
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки
/БНТ София/
13:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Иде нашенската музика
/п/
15:00
Бразди
/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
22:30
Ти си на ход
документален филм /БНТ Русе, 2023 г./, режисьор Лора Керемидчиева
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
Малки истории
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Арена спорт
/п/
2:45
Зала на славата: Илиана Раева
/п/
3:00
Туризъм.бг
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg
/п/
13:20
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
15:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
/п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
История.bg
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Библиотеката
/п/
2:30
Иде нашенската музика
/п/
3:30
Бразди
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева
/п/
13:25
10 000 крачки
/БНТ Русе/
13:35
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя
Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
22:00
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево
22:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
Отблизо
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
3:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
3:30
Вечната музика
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя
Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/п/
13:25
10 000 крачки
/БНТ Варна/
13:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ново 10 + 2
музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки
/сборно/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
коментарно предаване
18:45
Олтарите на България
/БНТ София/
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг
/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
/п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
С БНТ завинаги
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
До Европа и напред
/п/
2:30
Религията днес
/п/
3:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо
/п/
13:25
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист
/п/
15:00
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Благоевград/избрано/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
В кадър
/п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
22:30
В близък план
Георги Андреев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
0:40
Моят плейлист
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Зад кулисите
предаване за опера /п/
2:30
Панорама с Бойко Василев
/п/
3:30
В кадър
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:30
В близък план
Георги Андреев /п/
6:00
Иде нашенската музика
/п/
7:00
Новото познание
7:30
И отново коне
документален филм...
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред
/п/
11:30
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България
/БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете
/п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега
следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
С очите на киното
документален филм по повод първата публична кинопрожекция в България /БНТ Русе/
22:00
Варницата /режисьорът Марио Кръстев на 70/
тв филм /1985 г./, режисьор Марио Кръстев, в ролите: Милко Желязков, Веселин Вълков, Иван Цветарски, Антон Радичев, Георги Стоянов и др.
23:00
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
0:00
Библиотеката
/п/
0:30
По света и у нас
0:45
Вечната музика
/п/
1:15
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
1:45
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
2:15
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
2:30
10 000 крачки
/сборно/п/
3:00
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Благоевград/избрано/п/
3:30
До Европа и напред
/п/
4:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
5:00
Зад кулисите
предаване за опера /п/
5:30
Бразди
/п/
6:00
Малки истории
7:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
7:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:25
10 000 крачки
/сборно/
16:55
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:55
Моят Петрич - със Силвия Аздреева
документален филм
18:20
Докосване: "Нощем ти ще гледаш звездите" /100 г. от рождението на актрисата Славка Славова/
документален филм
18:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Стефка Костадинова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам
детско куиз шоу
22:00
Конкурс за нова поп и рок музика "Пролет" 2022
23:15
Пленникът от Трикери /145 г. от рождението на писателя Константин Мутафов/
тв адаптация по едноименната пиеса на Константин Мутафов /1993 г./, режисьор Недялко Делчев, в ролите: Атанас Атанасов, Жорета Николова, Светлана Янчева, Владимир Пенев и др.
0:20
По света и у нас
0:35
Туризъм.бг
/п/
1:35
Отблизо
/п/
2:30
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
3:00
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
3:30
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
4:00
Моят плейлист
/п/
4:55
Време за губене
/БНТ Пловдив/
5:25
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки
/БНТ София/
13:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:00
Иде нашенската музика
/п/
15:00
Бразди
/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/
22:30
Кълна ви се - аз всичко бих повторил /90 г. от рождението на поета Христо Фотев/
документален филм /2010 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:30
Малки истории
/п/
1:30
Светът и ние
/п/
2:00
Арена спорт
2:45
Зала на славата: Стефка Костадинова
/п/
3:00
Туризъм.бг
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg
/п/
13:20
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
15:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите
фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
/п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
Вечерното шоу
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Библиотеката
/п/
2:30
Иде нашенската музика
/п/
3:30
Бразди
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева
/п/
13:25
10 000 крачки
/БНТ Русе/
13:35
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
14:05
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя
"Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
22:00
Домът на вярата
Разградска духовна околия
22:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
Отблизо
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
3:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
3:30
Вечната музика
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя
"Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов /п/
13:25
10 000 крачки
/БНТ Варна/
13:35
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
14:00
Музика в Балабановата къща
документален филм /БНТ Пловдив/1 и 2 част/п/
15:00
10 000 крачки
/сборно/п/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
коментарно предаване
18:45
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг
/п/
23:00
10 000 крачки
/сборно/п/
23:25
Малки истории
/п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:35
С БНТ завинаги
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
2:30
Религията днес
/п/
3:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:25
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо
/п/
13:25
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
14:05
Моят плейлист
/п/
15:00
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Варна/избрано/
15:30
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
В кадър
/п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
22:30
В близък план
Театър "Жар"
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
/п/
0:40
Моят плейлист
/п/
1:35
Светът и ние
/п/
2:00
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
2:30
Панорама с Бойко Василев
/п/
3:30
В кадър
/п/
4:00
Бързо, лесно, вкусно
/п/
4:30
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
5:30
В близък план
Театър "Жар" /п/
6:00
Иде нашенската музика
/п/
7:00
Новото познание
7:30
10 000 крачки
/сборно/п/
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата
Разградска духовна околия /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете
/п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега
следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Българска трилогия
документален филм /БНТ Пловдив, 2016 г./
22:00
Шивачки
игрален филм /2007 г./, режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Александра Сърчаджиева, Виолета Марковска, Елен Колева и др. (12)
23:30
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
0:30
По света и у нас
0:45
Библиотеката
/п/
1:15
Вечната музика
/п/
1:45
Домът на вярата
Разградска духовна околия /п/
2:15
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
2:45
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
4:00
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
4:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
5:30
Бразди
/п/
6:00
Малки истории
7:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
7:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
На Бога най-светлия син
документален филм /2007 г./
12:55
Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск
пряко предаване от Ватикана
13:30
Бразди
14:00
На концерт с БНТ2
/БНТ София/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки
/сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Дъщерята на Клио /95 г. от рождението на писателката Вера Мутафчиева/
документален филм /2006 г./
18:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:25
Зала на славата: Александър Томов
19:40
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам
детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2
музикална класация
23:00
Подгряване на вчерашния обед
игрален филм /2002 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Светлана Янчева, Биляна Казакова, Руси Чанев, Досьо Досев, Галин Стоев, Снежина Петрова, Атанас Атанасов и др.
0:40
По света и у нас
0:55
Туризъм.бг
1:55
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
2:25
Отблизо
/п/
4:25
На концерт с БНТ2
/БНТ София/п/
4:55
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
5:25
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/