Програма Виж повече

Сега 9:10 100% будни
Следва 11:00 Култура.БГ
Сега 9:30 Никола Петров –...
Следва 10:30 Линия Култура
Сега 9:45 Класика от "Ролан...
Следва 10:15 Български победи...
Сега 9:10 100% будни
Следва 11:00 Култура.БГ

ТВ Програма на БНТ 2

Понеделник 21.09.2020
Вторник 22.09.2020
Днес 23.09.2020
Четвъртък 24.09.2020
Петък 25.09.2020
Събота 26.09.2020
Неделя 27.09.2020
Иновативно
6:00 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
Защо?
6:30 Защо? Защо хората лъжат
Палавото скакалче
6:55 Палавото скакалче /втори епизод/
Тими каучука
7:05 Тими каучука тв новела на Евровизия
Бърколино
7:20 Бърколино детски куклен тв сериал
Български уроци – аз уча български
7:50 Български уроци – аз уча български
Къщата на думите
8:05 Къщата на думите Златният бръмбар
Знание.БГ
8:30 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
По света и у нас
9:00 По света и у нас
Натисни F1
9:10 Натисни F1 /п/
Никола Петров – Българинът
9:30 Никола Петров – Българинът документален филм /п/
Линия Култура
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
Време за губене
11:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Бързо, лесно, вкусно
11:30 Бързо, лесно, вкусно
По света и у нас
12:00 По света и у нас
Откакто свят светува
12:35 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
Домът на вярата
13:05 Домът на вярата Манастир "Света Троица", Кръстова гора /п/
В близък план
13:35 В близък план /п/
Култура.БГ
14:00 Култура.БГ
Рецепта за култура
15:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Жребият
16:00 Жребият сериен тв филм /3 серия/
Натисни F1
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
Знание.БГ
17:15 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
10 000 крачки
17:45 10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
По света и у нас
18:00 По света и у нас
Линия Култура
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
Парижката кухня на Триш
19:00 Парижката кухня на Триш документална поредица /6, последен епизод/
Слава за всеки - през цяла Америка
19:25 Слава за всеки - през цяла Америка документална поредица /3 епизод/
Лека нощ, деца!
19:50 Лека нощ, деца! Аз обичам животните: Прасе
Госпожо Държавен секретар 3
20:00 Госпожо Държавен секретар 3 сериен тв филм /9 и 10 епизод/ (12)
Смяна на местата
21:30 Смяна на местата семейно шоу
До Европа и напред
22:30 До Европа и напред /избрано/п/
Последният печели
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
По света и у нас
0:00 По света и у нас
Натисни F1
0:30 Натисни F1 /п/
Династията на Борджиите 2
0:45 Династията на Борджиите 2 тв сериал /5 епизод/ (16)
Линия Култура
1:35 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
Рецепта за култура
2:05 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Знание.БГ
3:00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
В близък план
3:30 В близък план /п/
Госпожо Държавен секретар 3
4:00 Госпожо Държавен секретар 3 сериен тв филм /9 и 10 епизод/п/ (12)
Музика, музика...
5:30 Музика, музика... музикално-образователно предаване /п/
Свали програмата за тази седмица
БНТ 1 свали (Excel)
БНТ 2 свали (Excel)
БНТ 3 свали (Excel)
БНТ 4 свали (Excel)