ТВ Програма на БНТ 2
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ София/п/
8:05
Рапсодия Vladigeroff
документален филм /п/
8:55
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
9:25
Лястовиците
научнопопулярен филм
9:35
Ние, врабчетата
/4 епизод/п/
9:50
Искам да бъда: Ентомолог
детска образователна поредица
10:20
Ана и нейните братя
тв новела на Евровизия /п/
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист
/п/
13:20
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
13:50
Олтарите на България
/БНТ София/п/
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред
/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Живот на колела
5-сериен тв филм /1990 г./, режисьор Димитър Аврамов, в ролите: Иван Иванов, Константин Трендафилов, Красимир Марянов, Любен Чаталов, Румен Иванов, Антон Радичев, Калин Арсов, Васил Банов, Ивайло Герасков, Михаил Михайлов, Жана Караиванова, Кирил Варийски и др. /1 епизод/
17:30
Япония днес
17:50
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /10 епизод/
19:30
Песен от облаците
тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /6 епизод/
20:00
България от край до край 13
/2 епизод/
20:30
Кралицата на ритъма 2
сериен тв филм /87 епизод/ (12)
21:15
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
21:30
Мандолинен квинтет "София": Тук и сега
документален филм /2022 г./, режисьор Боряна Николова
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
0:25
Иде нашенската музика
/п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
2:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
3:00
Религията днес
/п/
4:00
Олтарите на България
/БНТ София/п/
4:15
Кралицата на ритъма 2
сериен тв филм /87 епизод/п/ (12)
5:00
Зад кулисите
предаване за опера /п/
5:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/п/
8:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /10 епизод/п/
8:40
Мандолинен квинтет "София": Тук и сега
документален филм /п/
9:10
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
9:40
Ние, врабчетата
/5 епизод/п/
9:55
Искам да бъда: Аранжор на витрини
детска образователна поредица
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки
/сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
България от край до край 13
/2 епизод/п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Живот на колела
сериен тв филм /2 епизод/
17:30
Купете си надежда - Лика Янко
документален филм /1984 г./
17:50
10 000 крачки
/БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /11 епизод/
19:30
Опора на семейството
тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /7 епизод/
20:00
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Благоевград/избрано/
20:30
Кралицата на ритъма 2
сериен тв филм /88 епизод/ (12)
21:15
Олтарите на България
/БНТ София/п/
21:30
Улица "Франкофония"
документален филм
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
0:20
Моят плейлист
/п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Русе/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/п/
2:30
10 000 крачки
/сборно/п/
3:00
Туризъм.бг
/п/
4:00
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
4:15
Кралицата на ритъма 2
сериен тв филм /88 епизод/п/ (12)
5:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
5:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /11 епизод/п/
8:30
Улица "Франкофония"
документален филм /п/
9:00
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
9:30
Пролетни дневници
научнопопулярен филм /1 част/
9:45
Ние, врабчетата
/6 епизод/п/
10:00
Искам да бъда: Стъклар
детска образователна поредица
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Благоевград/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг
/п/
13:25
Зад кулисите
предаване за опера /п/
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
В близък план
Георги Андреев
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Живот на колела
сериен тв филм /3 епизод/
17:30
Ничии отпадъци
документален филм /БНТ Пловдив/
17:50
10 000 крачки
/БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /12 епизод/
19:30
Ще дам всичко от себе си
тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /8 епизод/
20:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2
сериен тв филм /89, последен епизод/ (12)
21:15
Истории от Олимпийските игри
21:30
Гората, която не трябва да губим
документален филм /2013 г./
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Следите остават: Какво става с мигрантите, които умират по маршрутите в България
0:20
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Благоевград/избрано/п/
0:50
Библиотеката
/п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Варна/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/п/
2:30
Зад кулисите
предаване за опера /п/
3:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
3:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
4:00
Истории от Олимпийските игри
/п/
4:15
Кралицата на ритъма 2
сериен тв филм /89, последен епизод/п/ (12)
5:00
България от край до край 13
/2 епизод/п/
5:30
Домът на вярата
Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /12 епизод/п/
8:30
Гората, която не трябва да губим
документален филм /п/
9:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
9:30
Пролетни дневници
научнопопулярен филм /2 част/
9:45
Ние, врабчетата
/7 епизод/п/
9:55
Искам да бъда: Хотелиер
детска образователна поредица
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги
/п/
13:20
Вечната музика
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
Домът на вярата
Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Живот на колела
сериен тв филм /4 епизод/
17:30
Един от нас
документален филм /2020 г./, режисьори: Марина Стоименова, Елена Цонева-Папуджиева
17:50
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /13, последен епизод/
19:30
Когато портокалите узреят
тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /9 епизод/
20:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
20:30
Речта
игрален филм /Франция, 2020 г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Бенжамен Лаверн, Сара Жиродо, Жулия Пиатон, Гилен Лондес и др. (12)
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред
/п/
0:25
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
2:30
Вечната музика
/п/
3:00
Иде нашенската музика
/п/
4:00
Речта
игрален филм /п/ (12)
5:30
10 000 крачки
/сборно/п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2
документална поредица /13, последен епизод/п/
08:30
Пей ми песен - Мита Стойчева /115 г. от рождението на певицата/
музикален филм
9:00
До Европа и напред
/п/
9:30
Пролетни дневници
научнопопулярен филм /3, последна част/
9:45
Ние, врабчетата
/8 епизод/п/
10:00
Искам да бъда: Отличник
детска образователна поредица
10:30
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол
пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България
/БНТ София/п/
16:30
Живот на колела
сериен тв филм /5, последен епизод/
17:30
Изкуството да живеем: Бялото братство – философия на доброто
/БНТ Благоевград/
17:50
10 000 крачки
/БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
БНТ Пловдив - историята продължава...
документален филм /БНТ Пловдив, 2021 г./
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /10 епизод/
20:00
10 000 крачки
/сборно/
20:30
Животът е сладък
игрален филм /САЩ, 2016 г./, режисьор: Роб Спера, в ролите: Карой Хайку, Абигел Сьоке, Маги Наги, Ема Берковичи, Барнабаш Хоркай, Каталин Симко и др. (12)
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
Зад кулисите
предаване за опера /п/
0:25
Домът на вярата
Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
0:55
До Европа и напред
/п/
1:25
10 000 крачки
/БНТ София/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
2:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
2:30
История.bg
/п/
3:30
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието
/БНТ Варна/избрано/п/
4:00
Животът е сладък
игрален филм /п/ (12)
5:30
10 000 крачки
/сборно/п/
6:00
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
6:55
Ние, врабчетата
/9 епизод/п/
7:10
Златно сърце
сериен тв филм /2 епизод/
8:05
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература /п/
9:05
Религията днес
10:00
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево
10:30
Това го знам
детско куиз шоу
11:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /51 и 52 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
15:30
10 000 крачки
/сборно/п/
16:00
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/
16:30
БНТ представя
Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
17:30
Туризъм.бг
18:30
Музика в Балабановата къща
документален филм /БНТ Пловдив/1 част/
19:00
Алжир - скъпоценният камък на Магреба
документален филм /БНТ Варна, 2024 г./
19:30
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /11 епизод/
20:00
До Европа и напред
/п/
20:30
Дубльорът /актьорът Ириней Константинов на 75/
игрален филм /България, 1974 г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Мадлен Чолакова, Ириней Константинов, Досьо Досев, Наум Шопов, Виолета Донева и др.
22:10
Ново 10 + 2
музикална класация /п/
23:05
С БНТ завинаги
0:05
По света и у нас
0:20
История.bg
/п/
1:20
Туризъм.бг
/п/
2:20
Европейски маршрути
/п/
2:30
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
3:00
С БНТ завинаги
/п/
4:00
По света и у нас
/п/
4:15
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /51 и 52 епизод/п/ (12)
5:45
Олтарите на България
/БНТ София/п/
6:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
7:00
10 000 крачки
/БНТ Варна/п/
7:10
Ние, врабчетата
/10 епизод/п/
7:25
Пътуване към пролетта
научнопопулярен филм
7:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика /п/
9:00
Неделна литургия
пряко предаване от София
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа
международен детски етнофестивал /2018 г. /2 част/
11:30
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /53 и 54 епизод/ (12)
15:00
Международен фолклорен фестивал "Чушка пръжка"
галаконцерт
16:00
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Земя" /100 г. от рождението на актрисата Славка Славова/
игрален филм /1956 г./, режисьор Захари Жандов, в ролите: Богомил Симеонов, Славка Славова, Гинка Станчева, Стефан Петров, Кунка Баева, Борислав Иванов, Елена Хранова, Никола Дойчев и др.
18:00
Пазители на традициите
фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
18:30
Музика в Балабановата къща
документален филм /БНТ Пловдив/2 част/
19:00
Сахара - живият музей в пясъците
документален филм /БНТ Варна, 2024 г./
19:30
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца!
Ние, врабчетата /12, последен епизод/
20:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
20:30
Маестрото
игрален филм /Белгия, Франция, 1990 г./, режисьор Марион Ханзел, в ролите: Малкъм Макдауъл, Шарл Азнавур, Франсис Льомер, Андреа Фереол, Пиетро Пицути и др.
22:00
Сиси - душата на императрицата
оперен спектакъл на Държавна опера Стара Загора
23:50
Моят плейлист
0:45
По света и у нас
1:00
Вечерното шоу
2:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
2:30
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /53 и 54 епизод/п/ (12)
4:00
По света и у нас
/п/
4:15
Маестрото
игрален филм /п/
5:45
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ София/п/
8:05
БНТ Пловдив - историята продължава...
документален филм /п/
8:45
Един от нас
документален филм /п/
9:10
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
9:40
Ние, врабчетата
детски тв филм /11 епизод/п/
9:55
Искам да бъда: Аниматор на детски забавления
детска образователна поредица
10:25
Когато портокалите узреят
тв новела на Евровизия /п/
10:40
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист
/п/
13:25
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта
61-сериен тв филм /Колумбия, 2016 г./, режисьори: Андре Марокин, Родолфо Ойос и Хуан Карлос Делгадо, в ролите: Карлос Енрике Алмиранте, Марио Еспитиа, Диана Ойос и др. /1 епизод/ (12)
17:15
Занаятите
документален филм
17:25
Лутурки: "Благовещение"
/БНТ Русе, 2001 г./
17:50
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град
24-серийна документална поредица /Китай, 2019 г./1 и 2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Благуните: "Ловци на мигове" /1 част/
20:00
България от край до край 13
/3 епизод/
20:30
Бягството
тв постановка /1983 г./, режисьор Иван Добчев, в ролите: Виолета Минкова, Златина Тодева и др.
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
0:25
Иде нашенската музика
/п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
2:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
3:00
Религията днес
/избрано/п/
4:00
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/п/
4:15
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
5:00
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
5:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ Благоевград/п/
8:10
Когато Лувърът срещне Забранения град
документална поредица /1 и 2 епизод/п/
9:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
9:30
Ние, врабчетата
детски тв филм /12, последен епизод/п/
9:45
Искам да бъда: Треньор на коне
детска образователна поредица
10:15
Песен от облаците
тв новела на Евровизия /п/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки
/сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 13
/3 епизод/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /2 епизод/ (12)
17:15
Тракия - спомен за ХХI век
документален филм /2004 г./
17:50
10 000 крачки
/БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град
документална поредица /3 и 4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Благуните: "Ловци на мигове" /2 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Варна/избрано/
20:30
Майстора и Маргарита
тв постановка /2006 г./, режисьор Стефан Москов, в ролите: Валентин Танев, Георги Спасов, Мая Новоселска, Юлиана Сайска, Христо Гърбов, Вяра Коларова, Иван Радоев, Никола Додов, Стефан Вълдобрев, Стефания Колева, Адриана Найденова и др.
21:45
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/п/
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
0:25
Моят плейлист
/п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Русе/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Варна/п/
2:30
10 000 крачки
/сборно/п/
3:00
Туризъм.бг
/п/
4:00
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
4:15
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)
5:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
5:30
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ Русе/п/
8:10
Когато Лувърът срещне Забранения град
документална поредица /3 и 4 епизод/п/
9:00
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
9:35
Благуните
Ловци на мигове /1 част/п/
9:45
Искам да бъда: Етнограф
детска образователна поредица
10:15
Животни сред бухналата зеленина
научнопопулярен филм
10:40
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Варна/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг
/п/
13:25
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
14:30
В близък план
Театър "Жар"
15:30
Европейски маршрути
15:40
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /3 епизод/ (12)
17:15
Антракт - един ден във Варненския театър
документален филм /2005 г./
17:50
10 000 крачки
/БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Церемония по връчване на Националните награди "Икар" 2024
пряко предаване
21:00
10 000 крачки
/БНТ Варна/избрано/
21:10
Българското позорище
документален филм /2009 г./
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу
/п/
0:20
Пътувай с БНТ 2
/БНТ Варна/избрано/п/
0:50
Библиотеката
/п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Варна/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Русе/п/
2:30
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
3:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
3:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
4:00
Европейски маршрути
/п/
4:15
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /3 епизод/п/ (12)
5:00
България от край до край 13
/3 епизод/п/
5:30
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ Варна/п/
8:10
Българското позорище
документален филм /п/
9:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
9:30
Благуните
Ловци на мигове /2 част/п/
9:40
Искам да бъда: Винопроизводител
детска образователна поредица
10:10
Даровете на Стряма
научнопопулярен филм
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика
11:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги
/п/
13:20
Вечната музика
13:50
Златни ръце
/БНТ Пловдив/избрано/
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика /п/
16:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /4 епизод/ (12)
17:15
Другият музей: Литературно-художествен музей: "Чудомир"
17:25
Бяла черква - приказка за земята
документален филм /1998 г./, режисьор Петър Бахнев
17:50
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град
документална поредица /5 и 6 епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
Благуните: "Ловци на мигове" /3 част/
20:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
20:30
Еленово царство
тв постановка /1996 г./, режисьор Вили Цанков, в ролите: Виолета Колева, Петър Попйорданов, Стоян Гъдев, Аня Пенчева, Иван Налбантов, Елена Саръиванова и др.
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
Един младеж на 50
документален филм /2020 г./
23:25
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
23:55
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
0:25
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
1:20
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
2:00
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
2:30
Вечната музика
/п/
3:00
Иде нашенската музика
/п/
4:00
Златни ръце
/БНТ Пловдив/избрано/п/
4:15
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
5:00
Библиотеката
/п/
5:30
10 000 крачки
/сборно/п/
6:00
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
6:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
7:30
Бързо, лесно, вкусно
8:00
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/п/
8:10
Когато Лувърът срещне Забранения град
документална поредица /5 и 6 епизод/п/
9:00
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
9:30
Пролетно пробуждане
научнопопулярен филм
9:45
Искам да бъда: Българин
детска образователна поредица
10:15
Ще дам всичко от себе си
тв новела на Евровизия /п/
10:30
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол
пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /5 епизод/ (12)
17:15
Най-доброто от...
Боян Лечев
17:50
10 000 крачки
/БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Верую - проф. Кирил Стефанов
документален филм /2009 г./
19:50
Лека нощ, деца!
Благуните: "Ловци на мигове" /4 част/
20:00
10 000 крачки
/сборно/
20:30
Морската болест /145 г. от рождението на писателя Ст. Л. Костов/
тв постановка по комедията на Ст. Л. Костов /1987 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Константин Цанев, Искра Ангелова, Живко Гарванов, Татяна Лолова, Вълчо Камарашев, Катя Чукова и др.
21:50
Другият музей: Литературно-художествен музей: "Чудомир"
22:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На опера с БНТ 2
/БНТ Пловдив/п/
0:25
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
0:55
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
1:25
10 000 крачки
/БНТ София/п/
1:30
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
2:00
Време за губене
/БНТ Пловдив/п/
2:30
История.bg
/п/
3:30
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни
/БНТ Варна/п/
4:00
Светът на жестовете
/п/
4:15
Сину, реката на страстта
сериен тв филм /5 епизод/п/ (12)
5:00
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/п/
5:30
10 000 крачки
/сборно/п/
6:00
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
7:00
Благуните
Ловци на мигове /3 част/п/
7:10
Златно сърце
сериен детски тв филм /3, последен епизод/
8:05
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Български език и литература /п/
9:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата
Разградска духовна околия
10:30
Това го знам
детско куиз шоу
11:30
Време за губене
/БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /53 и 54 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
15:30
10 000 крачки
/сборно/п/
16:00
На концерт с БНТ2
/БНТ София/
16:30
БНТ представя
"Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
17:30
Туризъм.бг
18:30
София Филм Фест 2024
19:30
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца!
Благуните: "Обидните думи" /1 част/
20:00
Пазители на традициите
/БНТ Благоевград/п/
20:30
Дамата с кученцето
моноспектакъл на Мариус Куркински /1997 г./, постановка Мариус Куркински, режисьор Дамян Петров
22:00
Концерт на Биг бенда на РТВ Сърбия: Лусия Рей
23:15
С БНТ завинаги
0:10
По света и у нас
0:30
История.bg
/п/
1:30
Туризъм.бг
2:30
Новото познание
/п/
4:00
По света и у нас
/п/
4:15
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /53 и 54 епизод/п/ (12)
5:45
Олтарите на България
/БНТ Благоевград/п/
6:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
/п/
7:00
Благуните
Ловци на мигове /4 част/п/
7:10
Старчето с карираните панталони
детски тв филм /1989 г./, режисьор Николай Априлов, в ролите: Георги Михайлов, Таня Петрова, Светла Тодорова, Михаил Михайлов, Силви Стоицов, Люба Алексиева, Домна Ганева, Йоанна Захариева и др.
8:15
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас
Математика /п/
9:00
Неделна литургия
пряко предаване от София
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа
международен детски етнофестивал /2019 г./1 част/
11:30
№1 -Туризмът: На лов за миди край Каварна
/БНТ Варна/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /55 и 56 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика
/п/
15:30
Библиотеката
/п/
16:00
Арт стрийм
/БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Неспокоен дом"
игрален филм /1965 г./, режисьор Яким Якимов, в ролите: Иван Кондов, Емилия Радева, Елена Райнова, Милен Пенев, Валентин Вълков, Ани Бакалова, Георги Черкелов и др.
18:00
До Европа и напред
18:30
Ново 10 + 2
музикална класация
19:30
Олтарите на България
/БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца!
Благуните: "Обидните думи" /2 част/
20:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 /п/
20:30
Той
игрален филм /Франция, Белгия, 2021 г./, режисьор Гийом Кане, в ролите: Гийом Кане, Виржини Ефира, Летисия Каста, Натали Бай, Матийо Касовиц и др.
22:00
Чуйте… сърцето ми /певецът Ивайло Гюров на 55/
концерт
23:00
Моят плейлист
0:00
По света и у нас
0:15
Вечерното шоу
1:15
№1 -Туризмът: На лов за миди край Каварна
/БНТ Варна/избрано/п/
1:40
Вечната музика
/п/
2:10
10 000 крачки
/БНТ Пловдив/п/
2:20
Кралицата на ритъма
сериен тв филм /55 и 56 епизод/п/ (12)
3:50
Олтарите на България
/БНТ София/п/
4:05
По света и у нас
/п/
4:20
Той
игрален филм /п/
5:45
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство /п/