ТВ Програма на БНТ 1
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко
анимационен филм
14:45
Господин Тау
тв филм /11 епизод/
15:20
Светът на бонзай
документален филм /12, последен епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3
тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /25 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /11 епизод/п/
3:45
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
4:00
Истории от Олимпийските игри
/п/
4:15
Олтарите на България
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета
4-сериен анимационен филм /България, 2003г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау
тв филм /12 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня
6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3
тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /26 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /12 епизод/п/
3:40
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу/п/
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета
анимационен филм
14:45
Господин Тау
тв филм /13 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня
документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя
Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
22:00
На един език
документален филм посветен на 30-годишнината от членството на България в Международната организация на Франкофонията /България, 2024г./, режисьор Дамян Петров
22:30
Връзка
игрална новела /България, 2022г./, режисьор Александра Боишина, в ролите: Мартина Троанска, Марин Рангелов, Велина Георгиева и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /27 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /13 епизод/п/
3:45
Домът на вярата
Храм "Свети пророк Илия", Княжево/п/
4:15
Олтарите на България
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета
анимационен филм
14:45
Господин Тау
тв филм /14 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня
документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3
тв филм /6 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /28 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /14 епизод/п/
3:40
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1/п/
4:10
Олтарите на България
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Дорина /Атанас Киряков на 85 години/
документален филм /България, 2020г./, режисьор Атанас Киряков
15:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
/п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Децата на другите
игрален филм /Франция, 2022г./, режисьор Ребека Злотовски, в ролите: Виржини Ефира, Рошди Зем, Киара Мастрояни и др.(12)
1:05
Светът и ние
/п/
1:30
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
3:05
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
4:00
Вечната музика
/п/
4:30
Олтарите на България
4:45
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:30
Още от деня
коментарно предаване /п/
6:00
Вълшебният куфар на господин Мър
детски тв филм /Германия, 2022г./
06:15
Задача с много неизвестни
игрален филм /България, 1977г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Николай Узунов, Владимир Николов, Светозар Неделчев и др.
7:45
Телепазарен прозорец
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: В името на сабята
документален филм за Йоана Илиева/фехтовка/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2
тв филм /11 епизод/п/
17:00
Говори сега
следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот
развлекателно шоу
22:30
Моят плейлист
23:30
Студио Х: Отърви се от грижите
игрален филм /копродукция, 2021г./, режисьор Том Шовал, в ролите: Беренис Бежо, Ювал Менделовитц, Даниел Брусовани и др. (12)
1:10
Туризъм.бг
/п/
2:05
Бразди
/п/
2:35
Малки истории
/п/
3:30
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
4:00
Панорама с Бойко Василев
/п/
5:00
Иде нашенската музика
/п/
6:00
Дръж ме под око
детски тв филм /Шотландия, 2022г./
6:15
Не се мотай в краката ми
игрален филм /България, 1987г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Райнова, Жана Караиванова, Стефан Данаилов, Васил Банов и др.
7:15
Домът на вярата
Разградска духовна околия
7:45
Телепазарен прозорец
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот
развлекателно шоу/п/
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот
тв филм /2 епизод/
17:00
Това го знам
детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2
тв филм /12, последен епизод/
22:00
София Филм Фест 2024
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
66-и северен участък
тв филм /8, последен епизод/ (12)
0:15
С БНТ завинаги
/п/
1:15
Моят плейлист
/п/
2:15
Тийнживот
тв филм /2 епизод/п/
3:10
66-и северен участък
тв филм /8, последен епизод/п/ (12)
4:10
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
4:40
Религията днес
/п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета
анимационен филм
14:45
Господин Тау
тв филм /15 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня
документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3
тв филм /7 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /29 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /15 епизод/п/
3:40
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
3:55
Истории от Олимпийските игри
/п/
4:10
Олтарите на България
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2
9-сериен анимационен филм /България, 2007г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау
тв филм /16 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня
документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3
тв филм /8 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /30 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /16 епизод/п/
3:40
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу/п/
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2
анимационен филм
14:45
Господин Тау
тв филм /17 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня
документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя
"Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
22:00
Любов в окови 3
тв филм /9 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар
тв филм /31 епизод/ (16)
0:15
Светът и ние
/п/
0:40
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:15
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:10
Господин Тау
тв филм /17 епизод/п/
3:40
Домът на вярата
Разградска духовна околия /п/
4:10
Олтарите на България
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга
детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2
анимационен филм
14:45
Господин Тау
тв филм /18 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура
6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня
коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Церемония по връчване на националните награди "Икар" 2024
23:30
Да надживееш Ескобар
тв филм /32 епизод/ (16)
0:20
Светът и ние
/п/
0:45
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
2:20
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
3:15
Господин Тау
тв филм /18 епизод/п/
3:45
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1/п/
4:15
Олтарите на България
4:25
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:10
Още от деня
коментарно предаване /п/
5:40
Телепазарен прозорец
5:55
Денят започва
сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:20
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Петолиние на паметта/125 години от рождението на Панчо Владигеров/
документален филм /България, 2020г./, режисьор Марио Кръстев
15:00
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
/п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Последният печели
забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Следите остават
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Малката Москва
игрален филм /Полша, 2008г./, режисьор Валдемар Кжистек, в ролите: Светлана Ходченкова, Леслав Журек, Дмитрий Улянов, Елена Лешчинска и др. (12)
1:20
Светът и ние
/п/
1:45
100% будни
сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
3:20
Култура.БГ
предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
4:15
Вечната музика
/п/
4:45
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
5:30
Още от деня
коментарно предаване /п/
6:00
Вълшебните приказки на щурчето: Белият старец
детски тв филм /България, 2007г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Стефан Илиев, Калоян Патерков, Тезджан Ахмедов и др.
6:20
Мигове в кибритена кутийка
детски игрален филм България, 1978г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Досьо Досев и др.
7:45
Телепазарен прозорец
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Волейболно ДНК
документален филм за Александър Николов /волейбол/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2
тв филм /12, последен епизод/п/
17:00
Говори сега
следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот
развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Достойните българи - кампания на "24 часа"
церемония по награждаването
00:15
Студио Х: Денят на флага
игрален филм /САЩ, 2021г./, режисьор Шон Пен, в ролите: Дилън Пен, Шон Пен, Джош Бролин, Дейли Дики, Еди Марсън и др. (14)
2:10
Олтарите на България
2:30
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
4:00
Панорама с Бойко Василев
/п/
5:00
Иде нашенската музика
/п/
6:00
Шейкът на Петра
детски тв филм /Сърбия, 2019г./
6:15
Светулки в морето
детски тв филм /България, 1988г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Пламен Дончев, Георги Кишкилов, Явор Спасов и др.
7:15
Домът на вярата
7:45
Телепазарен прозорец
8:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
12:55
Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск
пряко предаване от Ватикана
13:30
Най-хубавите години от нашия живот
развлекателно шоу /п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот
тв филм /3 епизод/
17:00
Това го знам
детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
БГ киновечер: Рибена кост /премиера/
игрален филм /България, Румъния, 2021г./, режисьор Драгомир Шолев, в ролите: Деян Донков, Валентин Андреев-Рафе, Мариана Антонова, Мария Суфиева, Глория Петкова и др. (12)
22:45
По света и у нас
23:00
Арт детектив
рубрика за лайфстайл и изкуство
23:15
Концерт на Розалия де Соуза /Бразилия/
Банско джаз фестивал 2022г.
0:15
С БНТ завинаги
/п/
1:15
Моят плейлист
/п/
2:15
Имате среща с ... Диана Любенова
лайфстайл ток шоу/п/
3:00
Тийнживот
тв филм /3 епизод/п/
3:55
Олтарите на България
4:10
По света и у нас
/п от 20:00 часа/
4:40
Религията днес
/п/
5:40
Телепазарен прозорец