В предаването
Всички броеве
Ще ви разкажем за:
Петрич като Тоскана
Скалната църква „Свети Панталеймон“ в подножието на изгаснал вулкан
Минералните извори и уникалното открито калонаходище на село Марикостиново
Магията на Рупите
Античният град Хераклея Синтика
Дяволският манастир край село Чурилово
Потайностите на природен парк „Беласица“
Самуиловата крепост
Гледайте "Туризъм.БГ" всяка събота от 11:00 часа по БНТ1!
Сборяново - резерватът на безсмъртните 27.04.2024
10:34, 23.04.2024
Гостоприемният Евксиноград
11:00, 20.04.2024
Власт и злато от Варненския некропол
11:00, 13.04.2024
По следите на една историческа хроника
11:00, 06.04.2024
Улпия Ескус и Фортуна
11:00, 30.03.2024
Копривщица - фолклор за начинаещи
11:00, 23.03.2024
Възрожденският Пловдив
11:00, 09.03.2024
Великата троица на Тревненската школа
11:00, 02.03.2024
Първомайсторът от Дряново
11:00, 24.02.2024
Ходене по буквите – от Преслав до Патлейна
11:00, 17.02.2024
Велики Преслав и новото начало
11:00, 10.02.2024
Раннохристиянска Сердика
11:00, 03.02.2024
Сердика - духът на мястото
11:00, 27.01.2024
Дуранкулак - българската Троя
11:00, 20.01.2024
Туристическа разходка из Балчик
11:00, 13.01.2024
България отвисоко
11:00, 06.01.2024
Пещерата Магура
11:00, 30.12.2023
Белоградчишката крепост
11:00, 23.12.2023
"По долината на Струма" - първият официален маршрут за винен туризъм
11:00, 16.12.2023
Хераклея Синтика - изчезналият град
11:00, 09.12.2023
Старопрестолна Плиска
11:00, 02.12.2023
Свещената Мадара
11:00, 25.11.2023
Мадара и вечният български конник
11:00, 18.11.2023
Храмовете и домовете на Филипопол
11:00, 11.11.2023
Античният Филипопол
11:00, 04.11.2023
Никополис ад Иструм
11:00, 28.10.2023
Престолният Търновград
11:00, 21.10.2023
Последни броеве
Сборяново - резерватът на безсмъртните 27.04.2024
10:34, 23.04.2024
Гостоприемният Евксиноград
11:00, 20.04.2024
Власт и злато от Варненския некропол
11:00, 13.04.2024
По следите на една историческа хроника
11:00, 06.04.2024
Улпия Ескус и Фортуна
11:00, 30.03.2024
Копривщица - фолклор за начинаещи
11:00, 23.03.2024
Възрожденският Пловдив
11:00, 09.03.2024
Великата троица на Тревненската школа
11:00, 02.03.2024
Първомайсторът от Дряново
11:00, 24.02.2024
Акценти