Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар е специален гост в предаването. Щангистът ни спечели историческо злато на Световното първенство във Фьорде, Норвегия.
Насар завоюва отличието със световен рекорд в изтласкването.
Той сподели, че е зареден с положителни емоции. За мен едно от най-святите неща на този свят е честта. Дори да не спечеля, аз съм длъжен да дам всичко от себе си. А когато се раздаваш, когато имаш правилните хора до теб и когато си честен и добър, нещата се получават, заяви Насар.
За него най-голямата мотивация е несправедливостта. Несправедливостта е много силно гориво.
Насар разкри, че не получава подкрепа от Българската федерация по вдигане на тежести. "Аз даже заплата не получавам от федерацията, но по-големият проблем е, че не ми се подсигуряват средства за моите подготовки, които са скъпи", коментира още световният ни шампион.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във
Facebook
и
Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в
TikTok
Намерете ни в
Google News
