С творба на художника Иван Вукадинов Ватиканските музеи отбелязват 50 години от създаването на Колекцията за модерно и съвременно изкуство

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      В предаването
      Части от предаването
      Всички броеве

      Юбилейна експозиция бе открита във Ватиканските музеи от десет подбрани творби от Колекцията за модерно и съвременно изкуство на престижния най-стар музей във света. Една от тях е на художника Иван Вукадинов. Картината, изработена с античната техника енкаустика, е разположена в музея за египетско изкуство на Ватиканските музеи. 
        
      Повече по тази тема разговаряме с н. пр. Богдан Паташев - посланик на Република България към Светия престол. Вижте целия разговор.

      Чуйте последните новини, където и да сте!
      Последвайте ни във Facebook и Instagram
      Следете и канала на БНТ в YouTube
      Вече може да ни гледате и в TikTok
      Намерете ни в Google News

      Пишете ни
      x

      Сигнализирайте нередност

      и/или

      Разрешени формати: (jpg, jpeg, png). Максимален размер на файла (25 MB). Можете да качите максимум 5 файла.

      ** Тези полета не са задължителни.

      captcha Натиснете върху картинката, за да смените генерирания код.
      Трябва задължително да въведете кода от картинката
      < Назад