Христо Гюров, началник в ПУ Бургас: АПИ предприе спешни мерки по почистване на републиканските пътища

В предаването
Части от предаването
Всички броеве

Разговор по телефона с инж.Христо Гюров, началник инвестиционно-ремонтни дейности в Пътно управление Бургас, с последна актуална информация:

"АПИ предприе спешни мерки по почистване на републиканските пътища на територията на община Царево от свлечени земни маси и паднали дървета. Пътноподдържащата фирма в района предприе мерки да осигури допълнителна техника и аварийни групи, за да може да се включат в почистването. 
Нанесени щети има по пътя Царево-Малко Търново, преди и след с.Изгрев, както и при с.Граматиково."

Вижте целия разговор. 

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Намерете ни в Google News

Последни броеве

Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 15:47, 09.04.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 18:30, 08.04.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 18:20, 07.04.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 18:25, 06.04.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 13:47, 03.04.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 18:20, 02.04.2026 Цените на горивата и мерките на държавата - говори министърът на финансите Георги Клисурски 18:20, 01.04.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 18:30, 31.03.2026 Предсрочните избори за 52-ия парламент: Идеи и програми за управлението на България 18:30, 30.03.2026
Пишете ни
x

Сигнализирайте нередност

и/или

Разрешени формати: (jpg, jpeg, png). Максимален размер на файла (25 MB). Можете да качите максимум 5 файла.

** Тези полета не са задължителни.

captcha Натиснете върху картинката, за да смените генерирания код.
Трябва задължително да въведете кода от картинката
< Назад