В предаването
Части от предаването
Всички броеве
Малтретираното 3- годишно дете от Перник вече е настанено в приемно семейство. Момиченцето е добре, спокойно, храни се. Приемното семейство е прекрасно, домът е уютен, каза зам.-министърът на труда и социалната политика Адриана Стоименова.
Още вижте във видеото.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във
Facebook
и
Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в
TikTok
Намерете ни в
Google News
Последни броеве
Слънчево с температури между 30° и 35°, следобед - валежи и гръмотевици
07:00, 26.06.2026
