Значителни валежи в западната половина от страната днес

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      В предаването
      Части от предаването
      Всички броеве

      Минималните температури днес ще са между 9° и 14°, в София - около 12°, а максималните ще се понижават, повече в Северна България, на места в северозападните райони ще остават под 15°. В останалата част от страната ще са между 16° и 21°, в София - около 16°. 

      Ще се задържи облачно, в много райони в западната половина от страната с валежи от дъжд, на места значителни по количество. В Югозападна България ще прегърми. Вятърът ще бъде от североизток, в източните райони ще е умерен до силен и там валежите ще са по-слаби и на по-малко места.

      Облачно ще бъде и в петък, с валежи все още главно в Южна България. Температурите ще са по-ниски от обичайните за първата половина на май: максималните навсякъде ще остават под 20°. В събота и неделя ще бъде предимно слънчево, само в планините и в Североизточна България ще превали. В понеделник вероятността за следобедни валежи и гръмотевици отново се повишава. Ще се повишават и температурите. 

      Чуйте последните новини, където и да сте!
      Последвайте ни във Facebook и Instagram
      Следете и канала на БНТ в YouTube
      Вече може да ни гледате и в TikTok
      Намерете ни в Google News

      Пишете ни
      x

      Сигнализирайте нередност

      и/или

      Разрешени формати: (jpg, jpeg, png). Максимален размер на файла (25 MB). Можете да качите максимум 5 файла.

      ** Тези полета не са задължителни.

      captcha Натиснете върху картинката, за да смените генерирания код.
      Трябва задължително да въведете кода от картинката
      < Назад