Майор Джейсън Ройко - Жокера: Българските военнослужащи са професионалисти и харесват работата си

В предаването
Части от предаването
Всички броеве

Българските военнослужащи са професионалисти, те са много приветливи и харесват работата си. Вълнуват се, че работят на F-16 и е удоволствие да работя с тях.  Те искат да се учат, искат да се усъвършенстват и е прекрасно да работя с тях. Това сподели в празничното студио “Денят на храбростта”  Жокера - майор Джейсън Ройко, който обучава и тренира българските пилоти на F-16.

Майор Ройко е военният пилот прелетят Атлантическия океан с три от българските F-16.

“Първото ми впечатление, когато съм преместен в друга държава, винаги е свързано с някаква предпазливост, но всички в “Граф Игнатиево” абсолютно отхвърлиха тези мои притеснения. Приехаме с отворени обятия. Тук съм вече над година и мога да кажа, че няколко от тях са мои приятели и всичко върви чудесно”, сподели той.

На въпрос какво е най-важното в обучението на пилотите и най-вече на тези, които летят на F-16, Жокера беше категоричен:

“Ще цитирам известен наш пилот, отнася се за всички пилоти и специално за военните - агресивност, увереност, професионално отношение. Както професионалните спортисти, винаги трябва да се усъвършенствате, винаги продължавате да се образовате, трябва да сте в много добро ментално и физическо състояние, да давате най-доброто от себе си, да се учите от грешките си и на следващия ден да започвате отново, за да станете успешен авиатор.“

Какво още каза  Жокера - майор Джейсън Ройко, вижте във видеото.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Намерете ни в Google News

Пишете ни
x

Сигнализирайте нередност

и/или

Разрешени формати: (jpg, jpeg, png). Максимален размер на файла (25 MB). Можете да качите максимум 5 файла.

** Тези полета не са задължителни.

captcha Натиснете върху картинката, за да смените генерирания код.
Трябва задължително да въведете кода от картинката
< Назад