Опасност от слани и в сряда

В предаването
Части от предаването
Всички броеве

Минималните температури ще бъдат  между минус 1° и 6°, в София - около 2°. На  места в равнините и котловините отново ще се образува слана. 

През деня ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Дневните температури ще се повишат и максималните ще бъдат между 20° и 25°, в София - около 20°, по Черноморието - между 13° и 15°. Температурата на морската вода е 12°-13°. 

И в планините ще бъде слънчево. Ще духа умерен, по билата -  силен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 12°, на 2000 метра - около 4°.

В близките дни минималните температури ще се повишават, а максималните ще останат без съществена промяна. Ще преобладава слънчево време, но около и след обяд отново ще има райони с валежи и гръмотевици, на повече места в четвъртък и неделя.
 

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Намерете ни в Google News

Пишете ни
x

Сигнализирайте нередност

и/или

Разрешени формати: (jpg, jpeg, png). Максимален размер на файла (25 MB). Можете да качите максимум 5 файла.

** Тези полета не са задължителни.

captcha Натиснете върху картинката, за да смените генерирания код.
Трябва задължително да въведете кода от картинката
< Назад