- Начало
- Мултимедия
- Онлайн новини
- Бронз за ансамбъла ни на...
Бронз за ансамбъла ни на Световното първенство по художествена гимнастика
07:25, 04.09.2017
Бронзов медал за ансамбъла на българия в съчетанието с три топки и две въжета на
Световното първенство по художествена гимнастика в Пезаро (Италия).
Момичетата на Весела Димитрова събраха 18.600 точки, а първи завършиха
рускините с 18.900. Второто място остана за Япония с 18.650 точки.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във
Facebook
и
Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в
TikTok
Намерете ни в
Google News
Акценти
Слънчево с температури между 30° и 35°, следобед - валежи и гръмотевици
07:00, 26.06.2026
