Европейско първенство по волейбол: Холандия - България от 20:45 по БНТ 1

18:10, 11.10.2015

Последният мач на България от груповата фаза на Европейското първенство по волейбол предстои тази вечер. Нашите момчета след двете си победи досега се изправят в на практика най-решителния си мач в този поток срещу Холандия.

При всички положения "лъвовете" продължават напред. Но те трябва да победят "лалетата", за да си гарантират директно участие на четвъртфиналите, а не да минават пред ситото на плейофите.

Мачът е от 20:45 часа в зала "Арена Армеец" и очакванията са за пълна зала и мощна подкрепа за нашите момчета в този изключително важен сблъсък. Срещата ще бъде предавана пряко по БНТ 1 и БНТ HD.

Към този момент нашият селекционер няма проблеми със състава и ще може да разчита в дълбочина на всичките си играчи. Победата над Холандия гарантира освен мач по-малко в квалификациите, но и ден повече почивка в наситения график на Европейското първенство.