Гледайте по БНТ 2 и онлайн четвъртфинала България - Сърбия

България се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство по волейбол в Полша. Днес - 31 август, в спор за място на полуфиналите националите ни ще се изправят срещу сръбския тим. Мачът ще бъде предаван на живо по БНТ2 от 21:25 часа, а онлайн двубоя може да гледате ТУК.

09:55, 31.08.2017

Българите достигнаха до четвъртфиналите на "Евроволей 2017" след като се наложиха в плейофите над Финландия с 3:1 (23:25, 25:21, 25:11, 25:12) в среща, играна в "Таурон Арена" в Краков. Волейболистите на Пламен Константинов подариха първия гейм на своя съперник, но след това показаха, че са по-класният отбор и се поздравиха с победата.