Успехите на българските отбори в евротурнирите - в "Треска за футбол" по БНТ 3
Успехите на българските отбори в евротурнирите оживяват с "Треска за футбол" по БНТ 3
БНТ 3 продължава своята рубрика "Треска за футбол", която се радва на огромен интерес от публиката, като дава възможност на феновете да загреят за рестарта на футбола с някои паметни мачове на българските отбори в европейските клубни турнири. Първата седмица на юни ще бъде посветена на забележителните мачове на "Лудогорец" в "Лига Европа". Предвидените излъчвания включват успехи в различни сезони - от първата голяма победа на разградския клуб като гост на ПСВ Айндховен, през драматичните двубои с "Лацио", до разгрома над ЦСКА Москва през лятото на 2019 г.
Наред с това рубриката "Олимпийски мигове" ще предложи най-интересното от лекоатлетическия турнир, както и състезанията в спортната гимнастика на Игрите в Рио де Жанейро през 2016 г.
През уикенда отново ще има заслужено време за "златните" момичета в художествената гимнастика. Ще можете да се насладите на българските постижения на Европейското първенство в Хелзинки през 1988 г. и Световното в Сараево през 1989 г.
ТРЕСКА ЗА ФУТБОЛ ПО БНТ 3 - 01-07.06.2020 г.
ПОНЕДЕЛНИК
18:00 часа - Лудогорец - ЦСКА /Москва/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2019-2020 г./;
ВТОРНИК
18:00 часа - Лудогорец - Хофенхайм - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2017-2018 г./;
СРЯДА
18:00 часа - Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2017-2018 г./;
ЧЕТВЪРТЪК
18:00 часа - ПСВ Айндховен - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2013-2014 г./;
ПЕТЪК
18:00 часа - Лацио - Лудогорец - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2013-2014 г./;
СЪБОТА
18:00 часа - Лудогорец - Лацио - среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2013-2014 г./;
НЕДЕЛЯ
18:00 часа - Лудогорец - ЦСКА /Москва/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2019-2020 г./.
ОЛИМПИЙСКИ МИГОВЕ ПО БНТ 3 - 01-07.06.2020 г.
ПОНЕДЕЛНИК
19:45 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика;
ВТОРНИК
19:45 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика;
СРЯДА
19:45 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика;
ЧЕТВЪРТЪК
11:15 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Спортна гимнастика - шампионат на уредите;
19:45 Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика;
ПЕТЪК
12:15 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Спортна гимнастика - шампионат на уредите;
19:45 Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика;
СЪБОТА
19:45 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика - Мирела Демирева;
НЕДЕЛЯ
19:45 часа - Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика;
ЗЛАТНИТЕ УСПЕХИ НА БЪЛГАРСКАТА ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ПО БНТ 3 - 01-07.06.2020 г.
СЪБОТА
13:30 часа - Европейско първенство Хелзинки 1988 г.
НЕДЕЛЯ
13:30 часа - Световно първенство Сараево 1989 г.