- Начало
- Още от БНТ
- Предупреждение за...
Утре отново на много места в страната, с изключение на източните и югоизточните райони, ще има интензивни валежи и мощни гръмотевични бури. Очакват се и градушки.
Има опасност и от наводнения. Максималните температури ще бъдат между 27° и 32°, в София - около 26°, по Черноморието - между 27° и 30°.
На морския бряг ще бъде слънчево. И вятърът, и вълнението на морето ще бъдат слаби, а температурата на морската вода е 23°-24°.
В планините и утре се очакват проливни валежи и гръмотевични бури, с по-малка вероятност в масивите от Източна България.
В четвъртък и петък температурите ще останат без промяна. Ще преобладава слънчево време, но ще има и райони със следобедни валежи. И през почивните дни ще бъде предимно слънчево. Ще вали на все по-малко места, а максималните температури слабо ще се повишат.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във
Facebook
и
Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в
TikTok
Намерете ни в
Google News
